המדריך המלא של צמידים לגבר – למה רצוי לשים לב

מי שנכנס היום לחנות או אתר תכשיטים, יכול למצוא מגוון רחב של תכשיטים אשר מיועדים לגברים, כשבין היתר אפשר למצוא בהם קטלוגים שלמים של צמידים אשר יכולים להתאים להם.

אם בעבר כל הרעיון של תכשיטים לגברים היה פחות פופולארי, פחות מקובל, הרי שכיום זה נחשב לדבר מאוד נפוץ, לא מעט גברים, צעירים ומבוגרים עונדים תכשיטים מסוגים שונים, הן תכשיטים שהם קונים לעצמם, תכשיטים שקיבלו מההורים או מבני משפחה אחרים וכמובן תכשיטים שבת הזוג שלהם קנתה להם במתנה, הן ליום הולדת, הן לימי נישואין ולעיתים קרובות כמתנה לקראת החתונה. יש נשים שאפילו רוכשות לגבר שלך תכשיט מיוחד, בתגובה להצעת נישואין וטבעת אירוסין שהוא קנה לה.

אחד מסוגי התכשיטים הפופולאריים ביותר שיש עבור גברים, הם צמידים. שוב, היינו יכולים לחשוב שמדובר בתכשיט נשי, אך אנחנו יכולים למצוא קטלוגים נרחבים של צמידים לגבר, בשלל סוגים, צבעים וגדלים, כאשר לצמידים יש הרבה פעמים גם משמעויות שונות.

בחלק הבא של המאמר אנחנו נציג נקודות שחשוב לשים לב אליהן כשרוכשים צמיד לגבר. לפני כן רק נדגיש, אם מחליטים לקנות צמיד מסוים, רצוי לוודא קודם לכן שהגבר באמת ירצה לענוד אותו ושזה אכן מתאים לו. שכן יש גברים שמעדיפים לא לענוד תכשיטים בכלל ויש כאלה שאוהבים רק סוגים מסוימים של תכשיטים, למשל, עגילים, שרשראות, טבעות. לכן אם מחליטים לרכוש צמידים, יש לברר שהוא אכן ירצה לענוד אותם.

נקודות שחשוב לשים לב אליהן לגבי צמידים לגבר

הנקודה הראשונה היא, ישנם סוגים שונים של צמידים אשר נבדלים אלה מאלה בחומר ממנו הם עשויים. אנחנו יכולים למצוא צמידים מזהב, כסף, צמידים מחרוזים ועוד. כל צמיד כמובן מעוצב אחרת וכמובן גם שוקל אחרת. יש לבחון כיצד הוא ייראה על היד של הגבר, האם זה מתאים לו.

הנקודה השנייה, אנחנו יכולים למצוא גדלים שונים של צמידים, דקים ועבים. ברוב המקרים גברים יעדיפו צמידים דקים, להבדיל מנשים שיכולות לענוד גם צמידים עבים. כמובן שזה תלוי במראה ובסגנון.

הנקודה השלישית, לצמידים רבים יש משמעות. למשל, אפשר למצוא צמידים שיש להם משמעות דתית, אישית, משמעות שקשורה למזלות ואמונות שונות. רצוי לקנות לגבר צמיד שידבר אליו, צמיד שהוא יתחבר אליו לא רק מבחינת העיצוב והסגנון אלא גם מבחינת המסר.

הנקודה הרביעית, מאחר ואפשר למצוא קטלוגים נרחבים ומגוונים של צמידים, חשוב לשים לב שהצמיד אותו מבקשים לקנות הוא איכותי וחזק, כך שיחזיק מעמד זמן רב, החומר ממנו הוא עשוי לא ייהרס, לא יישחק, וכמובן שהסוגר של הצמיד הוא חזק, כך שהוא לא יכול ליפול.

הנקודה החמישית, יש לוודא שניתן לבצע שינויים בצמיד, למשל הרחבה, הצרה, חידוש וכל דבר אחר שיאפשר לגבר להשתמש בו בצורה נוחה ולאורך זמן.