איך לבצע התקנת דשא סינטטי בצורה נכונה?

אין ספק כי דשא סיננטי בגינת הבית יכול להעניק לכם יתרונות גדולים וחשובים מאוד – הוא קל לתחזוקה, תמיד נראה מרשים, גם בעונת החורף הקרה, קל לניקוי ואינו מצריך מכם עבודות כיסוח או טיפול קבועות. בשנים האחרונות, עם העליה בביקוש, גדל גם באופן משמעותי ההיצע, והיום ניתן למצוא מגוון רחב של חברות מקצועיות אשר מציעות שלל סוגים של דשא סינטטי, מהדשא הזול והפשוט ועד לסוגי יוקרתיים ואיכותיים במיוחד.

אם אתם רוצים לבצע התקנת דשא סינטטי בבית שלכם, ורוצים לדעת איך לעשות את זה נכון, קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

לבד או עם בעל מקצוע?

אם אין לכם ידע טכני, הבנה בתחום או יכולת לבצע את ההתקנה בעצמכם, עדיף שתפנו אל בעל מקצוע אשר יבצע את ההתקנה של הדשא עבורכם. נכון, התקנה מקצועית כוללת הוצאה כספית נוספת, אך המשמעות שלה היא רבה. אין ספק כי ניתן לראות הבדל ברור בין התקנה מקצועית ולא מקצועית של דשא סיננטי, ולא רק בעת ההתקנה, אלא גם לאחר מכן.

אם אתם רוצים ליהנות מהמראה המרשים של הגינה שלכם לטווח ארוך, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

הכינו את השטח

לפני התקנת דשא סינטטי חשוב להכין את השטח של הגינה שלכם – נקו את העשבים השוטים, בצעו ריסוס על מנת למנוע גידול של צמחיה נוספת בגינה שלכם, הסירו אבנים או מפרעים שונים, יישרו את השטח ובצעו כל מה שאתם יכולים על מנת שהשטח יהיה נקי וישר לחלוטין לפני ההתקנה.

לפני ההתקנה של הדשא עצמו יש להתקין יריעות שחורות אשר יוצרות בידוד בין האדמה לדשא, מונעות גדילה של צמחיה שתחדור דרך הדשא ומעניקות הגנה טובה יותר.

מדידה נכונה של השטח

אין דבר שפוגע במראה של הדשא יותר ממדידה לא נכונה, או חיתוכים לא נכונים של הדשא. גם אם אתם זקוקים לכמה יריעות של דשא, ולא יכולים להשתמש בגליל אחיד, עליכם לבצע את החיתוכים באופן מדויק, ואת החיבורים בין היריעות השונות באופן אחיד על מנת לשמור על מראה הומוגני של הגינה כולה.