ייבוא אביזרי אופנה – כפתור ופרח

אקססוריז לבגדים הם חלק בלתי נפרד מעיצוב וגימור. הכפתור שבג'ינס עושה את הג'ינס לא פחות מן התפרים שלו או מגודל הכיסים. גם התיק אינו אותו תיק בלי הלחצן הכסוף בצורת פרח שנח על הכיסוי ומושך את העין. כמו שפתון, כפתור במקום הנכון משלים את כל מה שבא לפניו. איפור במקרה האחרון ותפירת בגד במקרה שלפניו. כפתורים ולחצנים ובכלל אביזרי אופנה כדאי לייבא מחוץ לארץ. מתאים כאן גימור שלם, התייחסות קפדנית ושימת לב לכל המאפיינים של כל פריט. לכן ייבוא אביזרי אופנה הוא תחום שאי אפשר בלעדיו בעיצוב בגדים ותיקים ובעיצוב אופנה בכלל.

ייבוא אביזרי אופנה – ללחוץ על הכפתור הנכון

מייבא של אביזרים אופנתיים מחוץ לארץ, צריך לדעת לקרוא נכון את הדרישות בשוק הישראלי ולהבין מה בדיוק להביא. אילו לחצנים אוהבים ואוהבות הלקוחות שכאן, באילו עיניות להשתמש ומאיזה חומרים מיוצרים הכפתורים. מה שכן, תמיד צריך להקפיד שהמוצרים יהיו חזקים מספיק ויחזיקו מעמד גם אחרי שימוש ממושך וגם כשהלקוחה אוהבת לשחק עם הכפתור וללטף את הניטים כשהיא חולמת באוטובוס. הלחצן, למשל, מחובר דרך הבד ואם לא יחזיק מעמד הרי שיישאר בבד חור. לכן חשוב שהמוצר יהיה חזק ועמיד.

איך משתמשים בזה המעצבים והמעצבות?

לדוגמה, חולצה חלקה עם צווארון גבוה וסגור. כך אוהבת הלקוחה אבל המעצבת, חשוב לה להוסיף את מה שיהפוך את החולצה למעניינת. או אז היא תהדק לחצנית גדולה בצורת כוכב, למשל, על הצווארון הגבוה של החולצה. לפתע פתאום החולצה נראית מיוחדת ומלאה, למרות שהיא חלקה. לשם כך יש ייבוא אביזרי אופנה. גם לחצנית גדולה או כפתור צבעוני יעשו את העבודה. תיק ג'ינס, למשל, שהרצועה שלו רחבה, הרי שבמבט מן הגב היא גם משעממת. כאן מגיעה לחצנית גדולה על הרצועה, היא מושכת את העין והתיק כולו נראה אחרת. גם הכתף של הלובשת תקבל תשומת לב מיידית וזו גם מטרה של ייבוא אביזרי אופנה. מעצבי ומעצבות האופנה הם לקוחות נאמנים ובשבילם כדאי לייבא אביזרים של אופנה מחוץ לארץ.