נעליים מיוחדות

נעליים מיוחדות לטיולים

רוצים לצאת לטיול עוצמתי ומלא ריגושים? מתכננים לטייל ולצעוד במסלולים מפרכים בהרי הארץ? אתם חייבים להתכונן היטב לקראת טיול כזה.

זכרו, נעליים מיוחדות לטיול זהו אחד המרכיבים החשובים ביותר למען הצלחת הטיול שלכם.

בוחרים נעליים…

כאשר אנחנו מתכוננים לצאת לטיול כלשהו אנחנו חייבים להתכונן ולהיערך אליו כראוי. טיול דורש היערכות ואם לא נעשה מה שצריך הטיול לא יהיה מוצלח. ישנם דברים רבים שאנחנו צריכים לעשות לקראת הטיול, כמו קניית ציוד מתאים, בדיקה יסודית של כל המסלולים, הכנת שתיה ומזון בכמות מספקת ועוד מגוון פריטים ששום טיול לא יהיה שלם בלעדיו כמו מצלמה, מסרטה וכדומה. אך נדמה כי הנעליים המתאימות לטיול זהו המוצר החשוב ביותר והראשון במעלה. רק הוא יוכל להבטיח לנו טיול מהנה שלא יהרוס לנו את הרגליים. נעליים נוחות ומתאימות הן אלו שעושות את הטיול למוצלח!

בוחרים נעליים לטיול

אז יצאנו לרכוש זוג נעליים לטיול. על מה חשוב שנשים דגש?

נוחות – הפרמטר הכי חשוב והוא למעשה הראשון במעלה בכל רכישה של נעליים זוהי הנוחות של הנעל. נעל שאינה נוחה גורמת לאי נוחות ולכאבים ברגליים. הכאבים עשויים להשפיע גם על הגב ובכלל כל הכושר הגופני יורד בעקבות נעל שאינה נוחה. שלא לדבר על היציבות ושיווי המשקל הנכון. נעליים מיוחדות וטובות יעניקו את כל אלו.

נעליים עם בלמי זעזועים – אם אנחנו מתכננים לצעוד במקומות מלאי אבנים, לטפס על הרים ולצעוד במסלולים מפרכים חשוב מאוד שהנעליים יהיו עם בלמי זעזועים. אלו יסייעו בצעידה נוחה ובטוחה.

נעליים אטומות למים – רוב הטיולים בישראל כוללים גם מסלולים עם מים. חשוב שהנעליים יהיו אטומות למים ויאפשרו את הצעידה הנוחה והבטוחה גם בדרכים רטובות מבלי שהמים יחלחלו אל תוכם.

נעליים עם סוליה עבה – כדי שהנעל תתמוך בנו היטב ותעניק לנו את ההגנה המלאה במשך הטיול – חשוב מאוד שהסוליה של הנעל תהיה עבה וחזקה. מובן שהיא צריכה להיות גם גמישה אך לא על חשבון העובי והתמיכה המרבית ברגל. רק לאחר שנבחר בנעל המתאימה נוכל להתקדם הלאה.

מעצבת הנעליים מיקה דרימר מזמינה אתכם לקיים רכישת נעליים אונליין דרך האתר: http://drimer.co.il/ או התקשרו להזמנות לטלפון מספר: 054-807-7120.