עיצוב משרדים

נושא עיצוב ותכנון משרדים מהווה מקצוע לכל עניין , משרד אשר משקיע מחשבה בתכנון ועיצוב לרוב יהיה לו קל יותר בהמשך למתג את העסק את העסק ולהגיע לכדי מינוף והצלחה כלכלית.

משרד אשר מעוצב נכון ומותאם לבאי המשרד ועל אחת כמה וכמה לעובדי המשרד משרה אווירה נעימה ונינוחה ומתוך כך עוזר לכלל הנוכחים למקסם את יכולתם תוך שביעות רצונם מהמקום והגדלת התפוקה.

עיצוב פנים המשרד

עיצוב פנים של המשרד הוא המשך ישיר לתכנון המוקדם הנעשה ע" האדריכל בתהליך מול מעצב הפנים מחליטים כיצד יראו החללים השונים של המשרד כל חדר ומשרד מקבלים התייחסות אישית ואפיון לפי צרכי החדר אילו צבעים מתאימים לאותו חלל באיזה סוג של ריצוף או לחלופוין פרקט. להשתמש דגש נוסף הינו הריהוט אשר מצבעי על קו עיצוב ברור בין אם ריהוט מודרני או ריהוט וינטג מהודק וכלה גם בתאורה כל אלו ועוד ייקבלו התייחסות ראויה תוך שימת דגש על בעל התפקיד אשר מאייש את המשרד, כמובן ישנה התחשבות כוללת בעיצוב פנים משרדים בשפה הכוללת עם כל הרצון לתת ביטוי לכל משרד או חלל עדיין צריך לשמור על שפה עיצובית אחידה שתשזור את כל המשרד. בתהליך מאין זה לא לוקחים בחשבון רק את שוהי המשרד אלא נותנים משקל רב גם ובעיקר ללקוחות ולבאי המשרד ככלל. תוצאת כל התכנונים הנ"ל והמחשבה המקדימה צריכה להביא למצב בו בסופו של דבר נקבל תוצאה משביעת רצון והמשרד שלנו יקבל את האופי המתאים ויהיה מזמין אך יחד עם זאת גם נוח מזמין ומתאים לעסק.

החלטה על הקוסנפט העיצובי

כאשר ניגשים לעצב משרד יש לקחת בחשבון בנייה של קונספט עיצובי שילווה את כל כל התהליך, מדובר לא בבחירה של השפה העיצובית אלא לקיחה בחשבון של אופי העבודה במתחם אותו אנחנו באים לשנות ולעצב. יש לקחת בחשבון את כל המכלול מבחינה שיווקית מסחרית ואסטרטגית ואת אופי סגנון העבודה במקום האם מדובר בחברה שעובדת כיחידה אחת ( אופן ספייס) או האם מדובר במשרד בו עובדים איש איש במשרדו או בכלל עובדים לפי מחלקות קטנות במשרדים

לכל גוף מאין זה יש את הדרישות והבקשות שלנו וצריך לקחת את זה במכלול השיקולים והתוכניות ויש להתאים היטב את החלל לסגנון העבודה על מנת להגיע למקסום הנוחות והאיכות הראויה למקום.

חשוב לעשות החלטה מושכלת ולבחור מעצב אשר ילך אתכם באותו הראש ובאותה התפיסה ויתן דרור למחשבות ולרצונות שלכם דבר זה עשוי ויכול להואיל לשני הצדדים. שפה אחת קול אחד עוזר מאוד למעצב להגיע למקסום יכולותיו ובסופו של דבר להגשים לכם חלום ויותר מזה לעזור לכם לקחת את העסק/ המשרד צעד נוסף קדימה לעבר עתיד טוב יותר ומיצוב תדמיתי