למה כדאי להשקיע בעיצוב פנים לדירת קבלן

כאשר אנחנו קונים דירה מקבלן אנחנו בעצם מקבלים דירה סטנדרטית כאשר ישנה האפשרות בדרך כלל לבחור מספר דברים מתוך מבחר מצומצם כמו צבע השיש במטבח ועוד כמה דברים זוטרים. כדאי לדעת כי הזמן הכי מתאים לתכנן עיצוב פנים עבור הדירה על פי רצוננו ועל פי טעמינו זה דווקא לפני שהקבלן יסיים את עבודתו. בניגוד לאלה הטוענים שדבר ראשון נראה איך יעצב עבורנו הקבלן את הדירה ואם זה לא ימצא חן בעינינו נבצע אחר כך את השינויים. חבל שכך, כי בדרך כלל לאחר שאנחנו כבר מתגוררים בדירה אורך זמן רב עד שאנחנו שוב קופצים למים ופוצחים בתהליך של שיפוצים. שלא לדבר על ההשקעה הכספית הגדולה הכרוכה בכך, לעומת דירה כאשר היא עדיין בתהליכי בנייה, אזי כל השינויים ניתנים לביצוע באופן הרבה יותר מהיר פשוט וקל.

מעצבים את הדירה בהתאמה אישית

כאשר בוחרים לעצב את דירת הקבלן בעזרת מעצב פנים ניתן להגיע לדירה ברמה גבוהה במיוחד היות והכול נבנה כבר על בסיס התכניות האישיות ולא על בסיס דירה שכבר בנויה והשינויים הנדרשים בדירה שכזו הם הרבה יותר מהותיים ומסובכים.

מעצבים מטבח –

מעצב הפנים יסייע לכם לעצב את מטבח החלומות שלכם. המטבח הוא לב ליבו של כל בית וכנראה לא תרצו לזלזל בעיצוב שלו. מעצב הפנים המקצועי יתכנן עבורכם את המטבח שיתאים לכם בדיוק, למידות שלכם. משטחי שיש בגודל הרצוי לכם ובגובה המתאים לבני הבית המבשלים או רוחצים כלים במטבח.

פינת האוכל במטבח יקבל אף הוא את מקומו בהתאם לרצונכם ועל פי מספר בני הבית, בקיצור, מטבח תפור בהתאמה אישית.

מעצבים חדרי שינה –

מעצב הפנים יתכנן היטב את חדרי השינה כך שהם יתאימו להרגלים של בני הבית ולסגנון החיים שלהם. כך לדוגמא ניתן יהיה לתכנן את הרהיטים בחדר באופן מושלם כאשר הוא יכלול את כל מה שהדייר בחדר זקוק לו.

חדר אמבטיה –

קיים הבדל תהומי בין חדר אמבטיה וחדרי השירותים שהקבלן ייתן לכם לבין זה שמעצב הפנים יתכנן עבורכם. מעצב הפנים יציע לכם את כל האפשרויות הקיימות היום כמו אסלה תלויה, מיכל הדחה נסתר וכו' . מקלחון אופנתי מזכוכית וכדומה.

ובקיצור בית מהחלומות.