עיצוב צ'ק ככלי שיווקי

אם אתם בעלי עסקים ואתם כל הזמן חושבים ותוהים כיצד ניתן לקדם את בית העסק שלכם – חשוב שתדעו שעיצוב שיקים לבתי עסקים, מאפשר כלי שיווקי נפלא!

כיום, מי שיש לו עסק פעיל, יודע כי שימוש בפלטפורמות שיווקיות, שימוש ברשתות חברתיות, בהקמת מועדון לקוחות, ומיתוג בית העסק – חשובים מאד לקיומו. לכן רבים מחפשים את הדרך לשווק את המוצרים והשירותים שלהם על הצד הטוב ביותר. בכך רבים בוחרים גם בשיקים מעוצבים לקידום המטרה.

מה זה בכלל שיק מעוצב?

רבים לא יודעים זאת, אבל ישנן מדינות מערביות בהן ניתן לעצב פנקסי שיקים בכל צורה, בעוד שהמומחים בהדפסת פנקסי צ'קים מעוצבים מקבלים מבנקים את האישורים הדרושים להדפסת השיק, כמו גם את סדרת המגנוט מסניף הבנק. בתהליך הדפסת השיקים על ידי בתי דפוס יכולים לשווק עצמם בעלי עסקים, וזאת באמצעות הדפסת המחאות מעוצבות.

כאשר בתי הדפוס מדפיסים שיקים, הם עושים זאת בהתאמה לתוכנת הנהלת החשבונות בבית העסק – כך שבעל העסק יוכל לבצע הדפסה באופן עצמאי. בכך אפשר להדפיס את לוגו החברה בגוונים שונים – מה שיעיד על יוקרה והשקעה וימתג את בית העסק שלכם כאיכותי בעיני הלקוח.

ומה לגבי זיופים?

זה נכון, להדפיס שיק שלא דרך הבנק, יכול להיות דבר מבהיל! אך הדפסה בבית דפוס מקצועי ואיכותי אשר מציע את מגוון ההגנות הגדול ביותר נגד זיופים – תאפשר להיות בטוחים שהצ'ק המעוצב והיפה הוא גם כזה שמוגן נגד זיופים, ויכול להקנות מיתוג ועיצוב בראש שקט.

בעת הדפסת המחאות בבתי דפוס או על ידי תוכנה אישית, ניתן ליהנות מהגנות על ידי הטבעות הולוגרמה מרשימות

>כדאי להכיר! אופסט קולור הדפסת שוברי תשלום וצ'קים מוגנים

חשוב לדעת כי בית דפוס אמין יקבל אישור סדרת המגנוט מסניף הבנק שלכם, ובכך יבצע התאמה מושלמת לצרכים שלכם, תוך הטבעת לוגו העסק או החברה על כל שיק – מה שיסייע מאד לתהליכי שיווק ומיתוג בית העסק. בשל כך רבים בוחרים הדפסת שיקים לעסקים, חברות וארגונים.