איך בוחרים רקע כשעושים צילום מוצר

בכדי לצלם מוצרים, יש צורך לבצע את מלאכת הצילום בצורה המקצועית ביותר, בכדי שתסב למוצר את המראה הכי טוב שיכול להיות לצורך פרסומו. אם בחרתם לצלם באופן עצמאי את המוצרים שלכם לצורך פרסומם, חשוב שתדעו שלא כדאי לצלם בחיפזון את המוצר, אלא יש ללמוד היטב מראש כיצד להפוך את צילום המוצר לצילום איכותי שיסייע לכם לפרסם את המוצר בכל פלטפורמה אפשרית לצורך שיווקו בצורה הטובה ביותר..

על מה יש לשים דגש בצילום עצמאי של מוצר

אם בחרתם לצלם את המוצרים שלכן באופן עצמאי, אתם לא חייבים לגשת ולרכוש מצלמה משוכללת שתעלה לכם הון. ניתן להשתמש במצלמה הביתית שיש ברשותכם המיועדת לצילומים רגילים. אולם, חשוב מאוד לצלם את המוצר בצורה נכונה. בכדי להדגיש את המוצר, כדאי מאוד לצלם אותו בתאורה הנכונה. מלבד התאורה יש ערך רב לבחירת הרקע אשר עליו מוצב המוצר. על אך שנראה כי לרקע אין שום דומיננטיות והכי חשוב זה המוצר עצמו, אם תשאלו צלמים מקצועיים הם יוכלו לספר לכם עד כמה הרקע אשר לידו מוצב מוצר, משפיע על הנראות שלו לאחר מכן בתמונה. לכן, חשוב מאוד לבחור את הרקע הנכון לתמונה.

איזה רקע יש לבחור עבור צילום מוצר

כאשר מדובר בצילום מוצרים, שמיועד בכדי להבליט אותם ולהפוך אותם לדומיננטיים בתמונה, חשוב מאוד לבחור ברקע לבן. רקע בן אשר עליו מוצב המוצר המואר בתאורה נכונה, הוא ללא ספק הרקע אשר יבליט את המוצר ויהפוך אותו למוצר בעל חזות מרשימה. כאשר בוחרים ברקע בעל צבע דומיננטי יותר, הוא יכול לגרום למוצר להיות מטושטש בתמונה. רקע לבן הופך את צילום המוצר לצילום חד המבליט את המוצר על כל היבטיו. חשוב מאוד להתאים את התאורה למוצר עצמו ולא לרקע. במידה והצבתם את המוצר על רקע לבן אך השתמשתם בתאורה כמאירה את הרקע ולא את המוצר, הדבר לא יסב לכם את הצילום הטוב ביותר של המוצר אלא  ייתן תחושה כי המוצר נמצא בצלו של הרקע ולכן, חשוב לבחור רקע לבן אך גם חשוב לצלם את המוצר על גבי הרקע בתאורה הנכונה.