איך לבחור חברה לבניית אתר

אתר אינטרנט הוא כרטיס הביקור של העסק שלך באינטרנט. יש הסוברים שהם עסק שעובד מספיק טוב ללא אתר אינטרנט, אך אנו טוענים מנגד שישנם עסקים שעדיין קיימים בזכות זה שבנו אתר אינטרנט וקידמו אותו, יש בעלי עסקים שהתעשרו בזכות פרסום באינטרנט של העסק שלהם, כנגד הוכחות לא ניתן לערער. אתר אינטרנט הוא השקעה לטווח הקצר ולטווח הארוך. אתר אינטרנט עולה בערך כמה אלפי שקלים בממוצע ולכן כדאי להיעזר בטיפים הבאים לפני בחירה בחברת בניית אתרים לעבוד איתה.

טיפים לבחירת חברת בניית אתרים

  • רושם ראשוני – אין תחלופה לרושם ראשוני. חשוב לדעת שהחברה עמה עובדים הנה מקצועית ויודעת מה היא עושה ולכן בשיחת הטלפון הראשונית כבר ניתן יהיה להתרשם מהנושא.
  • מחיר – המחיר תמיד חלק קריטי בכל שירות שבוחרים לרכוש. בעיקר במה שקשור לחברת בניית אתרים צריך לשים לב שבוחרים חברה עם מחיר אטרקטיבי מצד אחד אך לא נמוך מידי מצד שני.
  • תיק עבודות – חשוב מאוד לבדוק את תיק העבודות של החברה. לצערנו ישנן לא מעט חברות לבניית אתרים שבה כל אדם שמסיים קורס בניית אתר פיזי או דיגיטלי חושב שהוא בונה אתרים מקצועי. אנו מאמינים כי הסנדלר לא יכול ללכת יחף וכי גם אם מישהו מתחיל בתחום ורוצה להראות את היכולות שלו הוא יכול לבנות עבור עצמו אתרים מקצועיים לדוגמה שיוכל להציג אותם כתיק עבודות ללקוחותיו הראשונים. ודאי כאשר מדובר
  • בחברה ותיקה – אתם רוצים להתרשם מסגנון האתרים שבנו ואם יש אתרים בסגנון המבוקש שלכם אז מה טוב.
  • פגישה – אין תחליף ראוי מאשר פגישה. בפגישה תוכלו להתרשם מכך שאותו אדם אינו מחפש להתחמק מכם ונותן לכם יחס ראוי ואכפתי. אם נציג החברה או בעליה מנסה להתחמק מפגישה אתכם הוא אינו מתייחס אליכם ברצינות או שאינו מספיק מקצועי לעבוד מולכם.
  • קראו מידע מקדים – על תחום בניית האתרים באינטרנט. אספו מעט מידע וטיפים נוספים כדי להגיע חכמים יותר לשיחה/לפגישה עם חברת בניית האתרים. אתם לא רוצים לפתח גישה של אנטי או גישה שאתם מבינים הכול ולנסות להכשיל את נציגי החברה בשיחה עמם, אבל שכן יהיה לכם מושג על מה הם מדברים.