איך עיצוב שלטים למשרד משפיע על העובדים

שלטים נועדו במקור לסייע להכוונה של אנשים במבנים ציבוריים. עם הזמן, שלטים הפכו מתוחכמים יותר ומעוצבים בצורה מעניינת יותר.

בנוסף, לעיצוב שלטים למשרד יכולה להיות השפעה חשובה על העובדים, בעיקר שכיום ניתן לעצב שלטים תוך חשיבה על צרכי העובדים, הגדרתם, ומתן תשומת לב לתפקידים של העובדים באמצעות השילוט הנכון.

אז כיצד עיצוב שלטים למשרד יכול להשפיע על העובדים ואילו שלטים ישנם? כל התשובות בהמשך.

>> קבלו השראה לשלטים מיוחדים למשרד באתר גלמר

>>> הקליקו ללוחות בכל הגדלים למשרד 

עיצוב שלטים למשרד

עיצוב שלטים הפך ממוצר בנאלי, לאחר מהמוצרים החשובים  שישנם לשיווק העסק. כיום ניתן לעצב מגוון שלטים לסביבת העבודה, החל משלטים עשויים זכוכית. שלטים מוארים, שלטי חוצות, שלטי הכוונה, ועד לשלטים מוגנים או לכאלה שניתנים להחלפה בקלות. עוד קיימים שלטים ממתכת או אלומיניום לעיצוב מיוחד.

כיצד השלטים משפיעים על העובדים במשרד?

כאשר אתם מתקינים שלטים שונים בסביבת העבודה שלכם, כמו שלטי הכוומה, שלטים של שמות העובדים ליד כל דלת משרד, שלטים המורים על חדר אוכל וחדרי התמנה, או אפילו שלטים מדליקים שמגדירים כל חלל כמו פינות מנוחה, חדר חשיבה וסיעור מוחות, חדרים אישיים וחללי כנסים או ישיבות – אתם גורמים לעובדים להרגיש שהשקיעו בהם יותר, כי ישנה תשומת לב לפרטים במשרד, וכי כל עובד מקבל את הכבוד המגיע לו על ידי שלט שמתאר את תפקידו ומיקומו.

אז אילו שלטים ישנם לסביבת העבודה המשרדית?

כיום ישנן מגוון עיצובים של שלטים ביניהם: שלטים בולטים המחוברים כאותיות מאוגדות על גבי הקיר, שלטים שקופים שניתן להחליף אותן בקלות, שלטים עם חריטה על גבי זכוכית, שלטים זוהרים, שלטים עשוי עץ, שלטי מתכת ועוד.

כיצד אפשר לבחור את העיצוב הנכון ביותר של שלטים למשרד?

על מנת להתאים את עיצוב השלטים למשרד, חשוב להתייעץ המומחים שידעו להציע לכם שלטים מסוגים שונים, כמו למשל: שלטים קטנים ועדינים עשויי פלסטיק וזכוכית למשרד עורך דין, שלטי וינטג' עשויי מתכת בעיצובים נועזים למשרד פרסום, שלטי ניאון מיוחדים למשרדי מעצבים, או שלטים בסגנון רטרו ועוד.

בבחירת חברה לעיצוב שלטים, שימו לב כי החברה יותר לאפיין את הצרכים שלכם על ידי שימוש בפונטים נכונים, לוגו החברה שלכם, בצבעים מתאימים ואלמנטים שקשורים לאופי המשרד שלכם, לעסק ולמותג שלכם.