לוח שנה בעיצוב אישי ללא תוכנה או ידע מקצועי

כיצד ניתן מתנה יפה לעובדים או ללקוחות שלנו? איך נפתיע את בני המשפחה האהובים? ואיך נכין לוח שנה יפה כמזכרת עבורנו לראש השנה? לוח שנה בעיצוב אישי ללא תוכנה או ידע מקצועי, יכול להיות מתנה אדירה! אז איך מכינים את לוח שנה? ולמי הוא מתאים? כל התשובות בהמשך.

אחת המתנות המקוריות שאנחנו יכולים להכין הוא לוקח שנה בעיצוב אישי. אבל כיצד נראה לוח שנה מסוג זה?

לוח שנה בעיצוב אישי הינו לוח שנה שניתן לעצב ללא ניסיון בעיצוב גרפי וללא ידע מקצועי. את לוח השנה מכינים באתרים של חברות דפוס מהן ניתן להזמין לוח שנה בעיצוב אישי, כאשר את עיצוב הלוח מבצעים בקלות.

על מנת  לעצב את לוח השנה, כל מה שיש לעשות הוא לבחור את סגנון לוח השנה הרצוי, לחשוב על קונספט מדליק שמתאים לכם, להחליט כמה דפים תרצו באלבום, ומשם להתחיל לעצב את האלבום כראות עינכם.

בתוך האלבום תוכלו לכתוב מתחת לכל תמונה הקדשה אישית, שיר, מילה מרגשת או מצחיקה, להוסיף איור וכדומה, והכל ללא ניסיון בתוכנה או בגרפיקה.

בסיום, מומלץ לבדוק את האלבום, לראות שכל התמונות בסדר, לבחור את הכריכה, לבצע הגהה אחרונה – ורק לבסוף לבצע אישור של האלבום, לבחור את מספר העותקים הרצויים של האלבום ולקבל אותו במשלוח עד הבית.

אז למי מתאים אלבום בעיצוב אישי?

אלבום בעיצוב אישי הוא מתנה מדהימה! אלבום מסוג זה מתאים כמתנה לעובדים שלכם, מתנה ללקוחות, מתנה לסיום הגן והענקתו להורים ולילדי הגן, הוא נפלא כמתנת יומולדת, מתנה לבר או בת המצווה והוא מתנה שתפתיע את הסבא והסבתא הנרגשים שיקבלו תמונות מדליקות שלהם עם הנכדים.

את האלבום מכינים בקלות עם תמונות מרגשות ומצחיקות וניתן לשלוח אותו ישירות לבית של האדם המאושר.

את האלבום מסדרים באופן אוטומטי, וניתן לסדר אותו בשלל עיצובים. חשוב לדעת שכאשר אתם בוחרים את האתר לעיצוב אלבום, יש לבחור אתר שמאפשר לכם שלל עיצובים ביניהם עיצוב אלבום רטרו, עיצוב מודרני, עיצוב אלבום בצבעי מים, עיצוב שחור לבן, ומגוון עיצובים מדליקים ומגוונים.