אי למטבח מעוצב מעץ – המדריך השלם

המטבח הוא הממלכה שלנו בבית, ובממלכה הזו כל הקסם מתרחש. אבל קסם כמו קסם חייב להתרחש במקום שמתאים לכך, ולכן רבים כיום שואפים לעצב את ביתם ועל אחת כמה וכמה את המטבח בביתם, בייחודיות. אי למטבח מעוצב מעץ הפך לפופולארי במיוחד בשנים האחרונות ולא בכדי. אי מעץ למטבח הינו בתוספת המאזנת בין אסתטיות ויופי ובין יעילות ומרווח עבודה נוסף.

כיצד לעצב מטבח ובו אי למטבח מעוצב מעץ

  • צבע ועיצוב – אי למטבח מעוצב מעץ יותאם לרוב לעיצוב הקיים של המטבח וישתלב בתוכו. אם מעוניינים לשבור את הצבע ולהוסיף מעט חיים למטבח ניתן להוסיף בוצ'ר בעל צבע אחר, שייתן אפקט ייחודי נוסף. דוגמא, עץ אלון שיעניק חום וביתיות למטבח.
  • חלוקה נכונה ונוחה יותר – לא מספיק רק להציב את האי במרכז המטבח, יש גם לסדר אותו בתבונה; כדאי למקם תנורים ביחידות גבוהות מסביב כדי לחסוך לעצמכם את הטרחה ולהתכופף כדי לפתוח אותו. המלצה אחרת היא להתקין את התנור בתוך האי על מנת לרכז את כל העבודה על משטח אחד ולא לנדוד. המלצה נוספת היא לנצל את שטחו התחתון של האי למטבח המעוצב מעץ כיחידת אחסון.
  • גם במטבח קטן – לא תאמינו, אבל ניתן לשלב אי אפילו במטבח של דירת חדר! במקרה זה יהיה המטבח כולו יוצב על האי בחלל הקטן, כלומר לא יהיו יחידות וחלקים במטבח שמוצמדים לקיר. הכיור, המקרר והתנור – הכל יהיה חלק מהאי. בבתים קטנים אחרים, האי יהיה גם חלק מהמטבח ופינת האוכל כאחד, מעין הפרדה אסתטית ונהדרת.

לבשל בסטייל

כשחושבים על אי למטבח מעוצב מעץ מייד מתקבלת תמונה של יוקרה ואסתטיות, והרי שכך בדיוק הדבר! זכרו שלא מדובר רק ביופי ומודרניות אלא גם בדרך נכונה ונוחה יותר לחלק את המטבח ואת משטחי העבודה. אם אינכם בטוחים כיצד לשלב את אי העץ החדש שלכם מומלץ לפנות לחברה המתמחה באיים שכאלו ולהיוועץ בהם. הם יעזרו לכם להבין מה גודל האי לו אתם זקוקים והיכן בדיוק הכי כדאי להתקין אותו.