בגדים באינטרנט בזול

על פי סקרים ומחקרים שונים ישראל מדורגת בצמרת מבחינת היקף קניות הבגדים באינטרנט. באופן כללי יותר ויותר ישראלים עוברים לבצע יותר ויותר קניות אונליין, ובפרט כך הדבר בתחום האופנה: סקר שנערך עבור חברת ענקית הסליקה פייפאל בשנת 2015 גילה שזוהי הקטגוריה הפופולרית ביותר בקרב הקונים באינטרנט, כשכמעט 60% מהישראלים שנוהגים לקנות מוצרים ברשת ביצעו לפחות קניית בגדים אחת בדרך זו (הפרש משמעותי מהמקום השני, צעצועים, עם 37%, ואפילו ביחס למוצרי האלקטרוניקה שבעבר היו הלהיט הבולט בתחום הקניות המקוונות, וב-2015 נקנו ע"י 35% מהישראלים שמבצעים קניות אונליין).

הסיבות לגידול בקניית בגדים באינטרנט

ישנן מספר סיבות לגידול הניכר במגמת קניית הבגדים באינטרנט:

ראשית, קל יותר מבעבר למצוא בגדים באינטרנט בזול, שכן מספרן של חנויות הבגדים המקוונות נמצא במגמת עלייה.

הגידול במספר חנויות הבגדים האינטרנטיות הביא לכך שלא רק שקל יותר למצוא בגדים במחיר אטרקטיבי, אלא שגם מגוון האפשרויות שמוצע לנו כשאנחנו מחפשים שמלה, מעיל, חולצה, מכנסיים או כל פריט לבוש אחר הוא גדול הרבה יותר, ובעצם כל אחד וכל אחת יכולים למצוא בדיוק את מה שהם מחפשים ורוצים.

בנוסף הוסרו שני חסמים משמעותיים שבעבר הרתיעו חלק מהישראלים שרצו לקנות בגדים באינטרנט בזול: האחד, החשש מפני זליגת נתוני האשראי שלנו לעיניים עוינות (חנות אינטרנטית שמכבדת את עצמה משקיעה משאבים רבים באבטחת מידע מקסימלית); והשני, החשש שבמקרה שהבגד שקיבלנו הוא לא בדיוק מה שרצינו לא נוכל להחזיר אותו ולקבל חזרה את כספנו (חשש שהתבדה, שהרי כולנו מכירים מקרים שבהם לקוחות קיבלו חזרה את כספם בקלות ובמהירות).

איך למצוא בגדים באינטרנט בזול?

על מנת ליהנות מכל היתרונות של קניית בגדים באינטרנט בזול חשוב לדעת מה יתאים לנו ומה לא.

בהתאם אי אפשר להסתפק בלדעת מהי המידה שלנו באופן כללי אלא חשוב לדעת מהו היקף החזה, היקף המותניים, אורך הזרוע, אורך הרגל וכו'.

בנוסף כדאי למדוד את כל הנתונים הנ"ל לפני הקנייה ולא לסמוך על כך שביצענו מדידות לפני מספר חודשים.

בנוסף כדאי לדעת מה מחמיא לכם ולמקד את החיפוש בפריטים אלה – כך שקניית הבגדים אונליין תתבצע ביעילות ותספק את התועלת הרצויה, בגדים שמתאימים לכם בול והופכים אתכם למושכים יותר.