בחירת גרפיקה למתנות בגני ילדים

אין ילד שלא אוהב לקבל מתנה על אחת כמה מתנה מיוחדת ומרגשת שלא ניתן לקנות בכל מקום כמו המתנות אשר מחולקות בגני ילדים. מתנות לגני ילדים הינן המתנות המרגשות ביותר שילד והורה יכולים לקבל, מתנות אלה ילוו את הילדים שנים ארוכות ויזכירו להם רגעים יפים מהילדות, לכן חשוב להקפיד על הפרטים הקטנים ביותר. אחת הנקודות החשובות ביותר שיש לשים אליה לב כאשר לרכוש מתנות לגני ילדים הנה הגרפיקה שמודפסת על גבי המתנה.

כאשר בוחרים גרפיקה למתנות לגן ילדים חשוב מאוד לשים לב שהגרפיקה עומדת בתנאים חינוכיים, אינה משדרת אלימות ולא פוגעת באף אחד. בנוסף לכך יש לשים לב שהעיצוב תואם למועד בו מחולקת המתנה ושהוא מביא אתו ערך מוסף לילדים- סמלים של החג, ערכים כגון אהבה, משפחה, חברים וכד'.

את העיצוב יש להתאים לאופי הגן- צבעים המסמלים את גן הילדים, לוגו הגן, ברכה מיוחדת מהגן ועוד. אין לזלזל בהתאמת המתנה לאופי הגן, המתנה מלבד היותה מתנה היא גם ממתגת את הגן ומפרסת אותו לכן חשוב להקפיד על גרפיקה הכוללת את שם הגן והלוגו.

בבחירת הגרפיקה תעמוד בפניכן שתי אפשרויות מתנות עם גרפיקה הכוללת תמונות אישיות של הילדים ומתנות עם גרפיקה אחידה ללא תמונות אישיות. כל בחירה שתבחרו היא בסדר כל אחת והיתרונות והחסרונות שלה:

גרפיקה עם תמונות – יתרונות:

מתנות עם תמונות אישיות מרגשות יותר, מלהיבות יותר וייחודיות יותר.

גרפיקה עם תמונות – חסרונות:

איסוף התמונות וצילום הילדים מצריך עבודה רבה. התמונות חייבות להיות איכותיות ומקצועיות.

גרפיקה ללא תמונות – יתרונות:

חיסכון בזמן רב. אין צורך לאסוף את התמונות של כל הילדים ולדאוג לתמונות איכותיות.

גרפיקה ללא תמונות- חסרונות:

מתנות ללא תמונות אישיות פחות מרגשות ופחות ייחודיות.

*ישנן חברות המעניקות שירות צילום מקצועי בחינם בקניית מתנות לגני ילדים דרכן.

אם החלטתן לשלב בגרפיקה של המתנות תמונות אישיות כדי שתעשו זאת בצורה מסודרת ומקצועית:

שילחו לספק המתנות רשימה מסודרת של ילדי הגן עם התמונות ממוספרות! שילחו את התמונות רק באימייל. הימנעו משליחת תמונות בתוכנות אשר מקטינות את איכות התמונות.

במתנות לגני ילדים ישנה אפשרות להוסיף כיתוב חופשי באפשרותכן להוסיף את שמותיהם הפרטים של ילדי הגן ובכך לייחד עוד יותר את המתנה. כך תוכלו להביא לילדי הגן מתנות שימושיות וייחודיות כגון: בקבוקי שתייה עם שמות הילדים ותמונותיהם, מגבות, צלחות ועוד.