טיפים לעיצוב חצר לקראת התקנת ג'קוזי לגינה

ג'קוזי הוא אחד מהמוצרים המוכרים ביותר כיום, כאשר ג'קוזי הוא למעשה אמבט מים חמים המאפשר לשמור על חום המים במשך שעות ארוכות. ג'קוזי הינו תוספת נהדרת לגינה שלכם, הוא מאפשר להינות ולהירגע בנוחות ובפרטיות בבית שלכם, במיוחד לאחר יום עבודה ארוך ושוחק. התחושה המשחררת כאשר יושבים בג'קוזי ומרפים את שרירי הגוף מרגיעה את הגוף והנפש ומסייעת להפיג לחצים ומתחים.

אז החלטתם לרכוש לעצמכם ג'קוזי מפנק לגינה. ביררתם מחירים, החלטתם על גודל מתאים, ביררתם על חברה אמינה והזמנתם את הג'קוזי המפנק לגינתכם. כעת נשאר לחשוב על הרגע שאחרי התקנת הג'קוזי ועל הדרכים בהם ניתן לעצב את החצר לקראת בואו של הג'קוזי המפנק.
לפניכם טיפים לעיצוב החצר לקראת ההתקנה של ג'קוזי לגינה:

  • מיקום הג'קוזי – בשל משקלו הסופי של הג'קוזי, כאשר הוא מלא במים ובאנשים, מומלץ למקם את הג'קוזי על משטח יציב, כמו חצץ מהודק או משטח בטון, ולא על משטחים רגישים כמו רצפת עץ. בנוסף, כדאי למקם את הג'קוזי קרוב אל פתח הבית, מאחר וככל שהג'קוזי קרוב יותר לבית כך עולה הסבירות שתשתמשו בו לעיתים קרובות יותר.
  • שביל הליכה – אם מטעמי נוחות או מקום בחרתם למקם את הג'קוזי המותאם לגינה על הדשא, מומלץ למקום אותו סמוך לשביל הליכה מוכן. במידה ואין שביל מתאים, כדאי ליצור שביל כזה במיוחד עבורו בצורה דקורטיבית. שביל זה הוא גם עיצובי אך גם מונע מכך שתדרכו על הדשא ותכניסו דשא יחד אתכם למים.

מדרגות – כאשר רוכשים ג'קוזי לגינה, כדאי מאוד להתקין מדרגות קטנות שיסייעו לכן להיכנס ולצאת מן הג'קוזי בדרך נוחה ובטוחה. מבחינה עיצובית כדאי להתאים את החומר ממנו עשויות המדרגות אל המראה הכללי של הג'קוזי.

  • צמחייה – צמחים משמשים כפריט דקורטיבי, אך עם זאת אף אחד לא אוהב חרקים, בטח לא כשהוא יושב בג'קוזי. חשוב מאוד לבחור צמחים המתאימים לשתילה מסביב לג'קוזי כדי שהם לא ימשכו אליהם חרקים רבים, בעיקר בעונת הקיץ. ישנם צמחים בעלי יכולת לדחות חרקים (כמו: גרניום ורוזמרין), כך שהם גם מהווים צמחייה ירוקה וגם יחסכו לכם את השימוש בדוחי חרקים כימיקליים. אפשרות נוספת היא לפזר כמה ענפים מצמחייה זו בתוך מי הג'קוזי.

פרטיות – צרו לכם פרטיות סביב הג'קוזי באמצעות גדר או סככה. ישנם סוגי גדרות בעלות מראה טבעי ועיצובי שיכול להוסיף למראה הכללי של הגינה, כגון: גדר חיה או גדר מבמבוק.

ישנם אפשרויות רבות לעיצוב גינתכם עבור הג'קוזי. בחרו באפשרויות שגם יהיו דקורטיביות אך גם יהיו לכם נוחות ובטוחות.