חלונות Andersen – חלונות איכות

חושבים לעצב מחדש את הבית ולא יודעים מאיפה להתחיל? צריכים להחליף חלונות אבל לא יודעים איך לבחור חלון חדש? הגעתם למקום הנכון. בחירת חלון חדש הוא דבר חשוב אשר ישנה את מראה הבית מבפנים ומבחוץ. חשוב לתכנן את החלונות המעוצבים עוד ממש בתחילת תכנון הבית, משום שלפי סוג החלון והמראה שלו תוכלו לבחור איך לעצב את הבית שלכם ולהתאים את הרהיטים בבית. אז, איפה כדי להתחיל:

  • סוג החלון – חשוב לבחור כבר בהתחלה את סוג חלון בו אנו מעוניינים על מנת שיקנה יופי ואסטטיות ויהיה חזק, עמיד ורצוי מאוד שיהיה גם מודד הן מבחינה טרמית והן מבחינה אקוסטית. חלונות מבודדים יחסכו באנרגיה באופן משמעותי (בקיץ הם ישמרו על טמפרטורה קרה בעת הפעלת המיזוג ובחורף ישמרו על החימום).
  • סוג פתיחה – בעת תכנון החלונות בבית החדש שאתם בונים כדאי לקחת בחשבון את הפונקציונליות של החדרים המיועדים ולפי זה להתאים סוגי חלונות שונים בהתאמה. אם החדר קטן וצפוף ואין מקום לפתיחת החלונות כדאי לחשוב על פתרונות של חלונות הזזה או חלונות גליוטינה. בשני החלונות האלו אין צורך להסיט את החלונות לצדדים ובכך החדר יהיה מאורר והחלון לא יהווה מכשול, כי לא ניתן לפתוח אותו.
  • סוג הזכוכית – סוג הזכוכית אשר נבחר לבית תלויה באזור המגורים שלנו, עם זה מקום חם צריך זכוכית אשר מבודדת חום או עם יש עצים צריך חלון עם זכוכית עבה ועמידה אשר לא תשבר אם יעוף עליה ענף. כאשר אזור המגורים הוא סואן ורועש כדאי לחשוב על פתרון של זכוכית כפולה על מנת למנוע רעשים קשים.
  • פתרונות הצללה – במדינה חמה כמו שלנו התריסים הם תוספת הכרחית אשר מספקת הגנה מפני השמש החזקה ומאפשרת הצללה מלאה או חלקית , בידוד מפני חום, איטום, מיגון והסתרה.

סוגי חלונות מעוצבים לבית

ישנם סוגים שונים של חלונות מעוצבים אשר מתאימים לאזורים השונים בבית ומהווים פתרונות לחללים שונים בהתאמה לצרכים של החלל. 

  • חלונות קליפ – מדובר בחלונות בעלי ציר פתיחה, כלומר, כאלו הנפתחים פנימה או החוצה.
  • חלונות אלומיניום – אלומיניום היא מתכת קלה וחזקה יחסית, כך שהמוצר עצמו אינו שוקל יתר על המידה, אך הפרופילים עדיין חזקים ועמידים בפני כל מפגע סביר אפשרי.
  • חלונות עץ – חלונות עץ, עם חיפוי חיצוני של פרמה שילד, המתאימים לכל תקציב. כך, ניתן ליהנות מהמראה, הטקסטורה והיתרונות הנוספים והשונים של עץ כאחד מחומרי הגלם הטבעיים והנעימים ביותר בסביבה הביתית.
  • חלונות בלגיים – חלונות בלגיים הם חלונות המתאפיינים במסגרות דקות יחסית, מה שמותיר שטח רב לזכוכית עצמה, ומאפשר כניסה רבה של אור טבעי אל פנים המבנה.

מחפשים חלונות הזזה, חלונות קיפ, חלונות גליוטינה או חלונות אטומים לרעש? הגעתם למקום הנכון, כל דלתות חוץ וחלונות לבית של חברת אנדרסן במחירים נוחים ועם שפע יתרונות ופתרונות בהתאמה אישית. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 077-8040240, או לבקר באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://andersenwindows.co.il/.