סוגי מעקות זכוכית וחלונות לעיצוב מועדונים

חלונות זכוכית ומעקות זכוכית מעוצבים יכולים לשדרג בקלות רבה כל מועדון. אם נכנסתם פעם אל אל מתחם מועדונים לבת מצווה סיירוס בוודאי הבחנתם בשימוש נרחב בזכוכית אשר משדרג לחלוטין את המקום כולו ומעניק לו מראה מרשים ומיוחד יותר. ובכן, כיום, כאשר רבים מבינים את היתרון שבשימוש בזכוכית בכדי לעצב את המועדון שלהם בצורה מדהימה, ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי עיצובים – מעקות זכוכית וחלונות במגוון רחב של סגנונות ובהתאמות אישיות למקום בו מתקינים אותם. ההתאמה האישית הזו הופכת את המראה של הזכוכית למרשים עוד יותר ואת המקום כולו בו מותקנת הזכוכית לבעל מראה יוקרתי ומיוחד, ממש כמו של מועדונים לבת מצווה סיירוס.

סוגים שונים של זכוכית

כיום ניתן למצוא כמה סוגים של זכוכית אשר איתם ניתן ליצור חלונות או מעקות:

  • Soda-Lime glass – הזכוכית הנפוצה ביותר כיום והיא עשויה מ 81%−63% צורן דו-חמצני, נתרן פחמתי Soda וגיר.
  • זכוכית בידודית (double glazing) – זכוכית אשר מורכבת משתי שכבות או יותר, כאשר כל השכבות מחוברות יחד באמצעות מסגרת מיוחדת. לרוב, זכוכית מסוג זה משמשת במועדונים עבור החלונות בכדי ליצור בידוד של רעש ומזג אוויר.
  • זכוכית משוריינת – זכוכית עמידה במיוחד אשר בה משלבים חומרים מיוחדים אשר הופכים את הזכוכית לעמידה בפני פגיעות של נשק קל. לרוב, זכוכית כזו לא משמשת במועדונים, אך ישנם אזורים רגישים החשופים לפגיעות של חוגגים בהם בעלי המועדונים מעדיפים לעשות שימוש בזכוכית מסוג זה בכדי למנוע שברים או נזק לזכוכית.
  • זכוכית מחוסמת – זכוכית אשר עברה תהליך אשר הופך אותה לזכוכית חזקה הרבה יותר מזכוכית רגילה, פי 3-5, תלוי בתהליך. בזכוכית כזו מומלץ מאוד להשתמש במועדונים, בעיקר עבור מעקות, וכך לשמור עליהם עמידים ויציבים יותר.

אם אתם לא בטוחים במה לבחור, ולא יודעים איזה סוג יתאים לצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר, כדאי לכם לפנות אל יועצים מומחים בתחום אשר יגיעו אל המועדון שלכם ויבדקו מה הדבר המתאים לכם באופן הטוב ביותר.