רוצים לעצב את הבית עם טפטים לקיר? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם

עיצוב בעזרת טפטים לקיר הוא לא חדש, אך בהחלט מדובר בטרנד מחודש ופופולארי מאוד, במיוחד בישראל. בעוד שבכל רחבי העולם השימוש בטפטים הינו מוכר ומעולם לא הפסיק, בישראל ניתן לראות כיצד רק בשנים האחרונות ביותר ויותר בתים משתמשים בטפטים לעיצוב הבית, הרבה יותר מאי פעם.

אחת הסיבות הברורות לכך שטפטים הפכו לכל כך נפוצים ומבוקשים הינה העובדה שהיום ניתן לראות מגוון הרבה יותר רחב של סגנונות עיצוב בטפטים השונים, מה שמאפשר להתאים אותם לכל סגנון עיצוב של בית, בין אם מדובר בבית בסגנון מודרני, בין אם מדובר בבית בסגנון כפרי או בכל סגנון עיצוב אחר.

המגוון הרחב של האפשרויות מאפשר לכל אלו אשר מעוניינים לעצב את ביתם בצורה מיוחדת ובקלות רבה, לעשות זאת בעזרת טפט וכך לשדרג את הבית ללא כל בעיה.

איך לבחור את הטפט המתאים?

לצד היתרונות הברורים של המגוון הרחב הקיים בתחום, ישנו גם חיסרון קטן – הקושי לבחור את הטפט המתאים ביותר מבין כל המגוון הקיים. רבים אשר מחפשים טפט חדש, בין אם זה לסלון, לחדר הילדים, לחדר ההורים או לכל מקום אחר בבית, מוצאים אלפי דגמים שונים ולא יודעים במה כדאי להם לבחור, ואיזה טפט יהיה הנכון ביותר עבורם.

לכן, אם אתם רוצים לבחור טפט חדש, ולא בטוחים איך לבחור את הטפט המתאים לכם ביותר, הנה כמה טיפים:

  1. דעו מראש מהו הסגנון שאתם מחפשים – אם תתחילו לבדוק את הדגמים השונים רק לאחר שכבר תתחילו בחיפושים, תהיו בטוחים כי המגוון יבלבל אתכם מאוד. לכן, עוד לפני שאתם מתחילים לבחון את הדגמים השונים ולחשוב אילו מהם יתאימו לכם, התחילו קודם כל בלהגדיר לעצמכם מה אתם בכלל מחפשים. איזה סגנון עיצוב, איזה שילוב צבעים, האם אתם מעדיפים טפט חלק או מדוגם ועוד.
  2. איכות הטפט – חשוב מאוד לדעת כי ישנם הבדלי איכות בולטים בין הטפטים השונים, ולכן לפני שאתם רוכשים חשוב לבדוק היטב את האיכות בכדי שתוכלו להיות בטוחים כי מדובר בטפט שיוכל לשמש אתכם במשך שנים רבות ללא בלאי מהיר מידי.
  3. הגדירו את התקציב – עוד דבר שכדאי להגדיר מראש הוא התקציב.