יום הולדת כדורגל – ספורטיבי ומהנה יחדיו

גם אנחנו, כשהיינו ילדים קטנים, חלמנו על יום ההולדת שלנו שמגיעה פעם בשנה, ובה משתתפים בשמחתנו כל החברים ובני המשפחה האוהבים. גם כיום, ילדים חולמים על יום הולדת חגיגית, בה הם זוכים לתשומת הלב של כולם, זוכים לקבל עוגה חגיגית, זוכים לקבל הרבה מתנות וברכות, זוכים להרמה על כיסא גבוה לשמיים וזוכים להביע משאלה גדולה. כהורים, המתכננים לילדכם את יום ההולדת החגיגית שלהם, חשוב שתבדקו מהו הנושא האהוב על ילדכם, ותנסו להתאים את פעילות יום ההולדת לתחום זה. כיום, כל ילד מתחבר לתוכניות ולנושאים אחרים, יש כאלה שיותר לגיבורי על, למכוניות, ללגו, לדמויות מהטלוויזיה, לתחום הספורט בכלל ולעולם הכדורגל בפרט.

לפי הסטטיסטיקה, כנראה שגם ילדכם תפס את שגעת הכדורגל, ולכן יום ההולדת שלו זו הזדמנות נהדרת לערוך לו מסיבת יום הולדת בנושא כדורגל. חגיגה שכזו, תאפשר לילדכם לחלוק את אהבתו הגדולה, ביום הכי מיוחד שלו בשנה, וכל זה יחד עם הוריו, חבריו ואפילו עם בנות הכיתה שיכולות גם הן להנות ממש. יום הולדת כדורגל כדאי לערוך מחוץ לכותלי הבית, כשהעדיפות היא לפארק שכונתי, מגרש כדורגל עירוני או בגינת הבית.

איך עורכים יום הולדת העוסק בכדורגל?

את הילדים מחלקים ל-2 או 3 קבוצות (תלוי בכמות הילדים), כאשר הקפטן של אחת מהקבוצות הוא ילד יום ההולדת. במהלך ההפעלה ישנן שלל משימות ספורטיביות מקוריות המשלבות משחקי כדורגל, חישוקים, כדורים צבעוניים, קליעה לסל ועוד. המשימות מתאימות גם לבנות וגם לבנים שלא כל כך מתחברים לכדורגל. במהלך כל ההפעלה התחרות בין הקבוצות נשארת צמודה, ובסוף ההפעלה מגיעים למצב של תיקו, כך שכל הקבוצות מנצחות. ילד יום ההולדת מקבל גביע ניצחון, אותו הוא מרים יחד עם חבריו. בנוסף כל הילדים מקבלים מילד יום ההולדת מדליות על השתתפותם הספורטיבית.

תשמחו לדעת שגם אם תקציבכם עבור מסיבת יום ההולדת לא גדול במיוחד, ניתן להזמין מפעיל שיערוך לכם יום הולדת כדורגל מיוחדת שתעסיק את הילדים. ריבוי המפעילים בתחום יום ההולדת בכלל ובתחום ימי ההולדת בסגנון כדורגל בפרט יצר תחרותיות מרובה, מה שגרם למחירים להיות אטרקטיביים במיוחד.