כל מה שכדאי לדעת על עיצוב פאות קאסטם

אנשים רבים נוטים להתבלבל בין סוגים שונים של פאות כמו למשל פאות משיער מעורב, פאות משיער סינטטי, פאות משיער טבעי וכדומה. הפוסט הבא בא לעשות קצת סדר, להסביר מה הן בעצם פאות קאסטם, מהן היתרונות של פאות מהסוג הזה ועוד.

פאות קאסאם הן בעצם פאות העשויות ומיוצרות משיער טבעי ובתהליך טבעי אשר הופך את הפאה למוצר איכותי במיוחד. חשוב לזכור שפאה זה משהו שאנו נוהגים לחבוש כל יום, לאורך כל היום ולכן עלינו להרגיש כי מדובר בחלק בלתי נפרד מהגוף שלנו, לכן לא ממש מומלץ להתפשר על האיכות של הפאה. עלינו לחוש ביטחון כשאנו עם הפאה עצמה ולהרגיש נוחות, נעימות ותחושה טובה.

פאות קאסטם

פאות קאסטם – יתרונות

  1. פאות קסאטם נחשבות לפאות איכותיות בהשוואה לפאות אחרות מה שלמעשה אולי מעט מייקר את סוג הפאה, אך מעניק להן אורח חיים ארוך מאוד ומתאים באופן ספציפי לצרכים של כל אחד ואחד מהצרכנים.
  2. פאות קאסטם עשויות מ- %100 שיער טבעי ולכן מאוד קשה להבחין בין שיער שאינו אמיתי לבין פאה סינטטית.
  3. פאות שאינן עוברות אף תהליך כימי.
  4. פאות אשר מיוצרות בהתאמה מושלמת לבנה הראש ומעניקות מראה טבעי.
  5. פאות אשר מגיעות במגוון של גוונים, מרקמים ואורכים, לכן קר להתאים את סוג הפאה לכל אחד ואחת.

פאות קאסטם לרוב מתאימות לנשים במגזר החרדים, שכן אין מדובר בפאה אותה אנו רוכשים באופן חד פעמי, אלא לאורך שנים רבות. בנוסף, פאות אלו מאפשרות לנשים חרדיות לחבוש פאות לצד כיסוי ראש מלא מה שמאפשר להן לקיים את מצוות ההלכה בדת.

טיפים לשמירה על פאה

מכיון ומדובר בפאה המיוצרת משיער טבעי ואמיתי, חשוב מאוד להקפיד לטפח ולשמור על הפאה לאורך כל השבוע, כך היא תבריא ותשמור על מראה מטופח ונקי. בשלב הראשון חשוב לבצע חפיפה של השיער אחת לכמה שבועות, עדיף לעשות שימוש בשמפו המתאים לשיער יבש. יש לבצע הקצפה של השיער לאחר ששטפנו את השיער במים חמימים ולסחוט אותה מהמים. לא מומלץ בשלב זה לבצע סירוק, אלא לחפוף את הפאה בקונדישינר ולמרוח בעדינות רבה. ממתינים עשר דקות. יש להימנע מקרבה לכיפה של העור ורק לאחר מכן לבצע סירוק של הפאה בעדינות עם מברשת רחבה. לאחר מכן מבצעים שטיפה וסחיטה של המים, מספיגים ומייבשים. מומלץ לתלות את הפאה ולהמתין לייבוש מלא.

למידע נוסף חפשו בגוגל: פאות רמי