מדוע עדיף להתקין דק סינטטי? 5 עובדות!

אם התאהבתם במראה העץ הטבעי המשרה אווירה חמימה ומזמינה, אך אתם חוששים מהחסרונות הנלווים להתקנת דק עץ, כדאי שתכירו את האלטרנטיבה המודרנית: דקים סינטטיים. כאשר מתחילים לברר לגבי התקנת דק סינטטי השוואת מחירים זה הצעד הראשון שיש לעשות. במידה וציפיתם להוזלת עלויות בהשוואה לדק עץ, צפויה לכם הפתעה, שכן דקים סינטטיים אינם בהכרח זולים ולעתים מחירם זהה ואף גבוה יותר ביחס לסוגי דק אחרים. עם זאת, לסוגים השונים של הדקים הסינטטיים יש יתרונות רבים אחרים מלבד המחיר וכדאי להכיר אותם.

 

  • עובדה ראשונה: דקים סינטטיים נחשבים ידידותיים לסביבה

בתקופה בה יש מודעות גבוהה לבנייה ירוקה, התקנת דק לחצר העשוי חומרים סינטטיים היא יתרון גדול. בחברת טרקס למשל, מציעים דגמים המיוצרים מ-95% חומרים ממוחזרים הכוללים נסורת עץ ושאריות פלסטיק. בדרך זו מצמצמים את כמות הפסולת המושלכת ומפחיתים את הצורך בכריתת עצים.

 

  • עובדה שנייה: עם דקים סינטטיים יש אינסוף אפשרויות עיצוב

בניגוד לעץ טבעי, המגיע במספר גוונים מוגבל, דקים סינטטיים מגיעים בצבעים רבים ובהדפסים שונים המדמים באופן מדויק טקסטורה של עץ. זו הסיבה שניתן לשלב בקלות דק סינטטי בכל סגנון עיצוב. כמו כן, ניתן לכופף דק סינטטי לזוויות ושיפועים שונים וכך להתאים את הדק כמעט לכל צורה שתרצו.

 

  • עובדה שלישית: דק סינטטי אינו מצריך כלל תחזוקה

אפשר לשכוח משימון והברקה של לוחות העץ, מחידוש הצבע ומהחשש שמשהו יישפך וישאיר כתם או שריטה. לדקים סינטטיים יש עמידות גבוהה בפני כתמים, שחיקה ובלאי ואם בכל זאת הבחנתם בלכלוך, מטלית לחה תפתור את הבעיה.

 

  • עובדה רביעית: דק סינטטי ניתן להתקין לבד

התקנת דק אינה חייבת להיות מסובכת ולכן, אם תרצו, אתם לא חייבים להזמין מתקין מקצועי ולשלם עבור ההתקנה. בחברת טרקס תוכלו לקבל מדריך מפורט המסביר כיצד להתקין באופן עצמאי את הדק ואיזה ציוד תצטרכו לשם כך. 

  • העובדה החמישית והאחרונה היא שדקים סינטטיים מגיעים באיכויות שונות ולכן היזהרו מחיקויים. דק סינטטי איכותי הוא דק עמיד לאורך שנים, המגיע עם אחריות ארוכת טווח מחברה מוכרת בעלת מוניטין כמו חברת TREX.

לפרטים נוספים אודות הדקים הסינטטיים של חברת טרקס דגמים מידות ועיצובים ניתן ליצור עמנו קשר טלפונית בטלפון מספר: 077-9973060 כמו כן תוכלו לבקר באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://trex.co.il/. מצפים לכם☺