עיצוב הבית מתחיל ברצפה

מראה חיצוני הוא מכלול מורכב ביותר שכולל מספר רבדים – והדבר נכון לגבי מראהו של כל אובייקט – חפצים, מקומות ואפילו אנשים. לדוגמא, אנשים תמיד מקדישים תשומת לב מיוחדת לנעליים שלהם. באותה המידה ניתן לומר שהרצפה בחדר או בבית מהווה את השלב הראשון בעיצוב יפה ואסתטי במיוחד. בעוד שאת שאר המרכיבים של החדר ניתן לשדרג בכל זמן נתון, החלפה או שדרוג של הרצפה דורשים מאמצים הרבה יותר גדולים. לכן, הרבה יותר רציונלי להשקיע את הזמן בעיצוב הרצפה בתחילת הדרך, על בסיס תכנון של העיצוב הכללי, ולאחר מכן להוסיף את שאר המרכיבים על פי מה שהוכתב על ידי הרצפה. חשבו על כך: הרי אחד המשטחים הגדולים ביותר שתראו בכניסה לכל חלל יהיה בהכרח המשטח שתדרכו עליו, ואם הוא יהיה מרשים – זו נקודת פתיחה מצוינת.

רוצים הוד והדר? תתחילו מלטה

מראה יוקרתי כולל הרבה מרכיבים, אך קשה למצוא גורם משפיע יותר מאשר הרצפה. בחירה בפרקט קוויק סטאפ היא הדרך הטובה ביותר להשיג את התוצאה המתבקשת בתוך זמן קצר ובעלויות הגיוניות. יתר על כן, האיכות האירופאית של פרקטים מחברת קוויק סטאפ מאפשרים שימוש ארוך טווח, שימור של המראה המרהיב ותחזוקה מינימאלית. למעשה, הבחירה הזו מעניקה לכם הרבה זמן ומשאבים לשדרג את שאר ההיבטים של החדר: עיצוב הקירות על פי המגמות האחרונות בעולם עיצוב הפנים, בחירת רהיטים מותאמים, גופי תאורה ועוד.

תהליך התקנת פרקט קוויק סטאפ

תהליך ההתקנה של פרקט קוויק סטאפ שונה עבור כל סוג, ויש ארבעה כאלה: פרקט עץ מלא, פרקט למינציה (בשלוש דרגות שחיקה), פרקט פולימרי ופרקט תלת-שכבתי. הפרקטים הסינתטיים ניתנים להדבקה על גבי הרצפות הקיימות באמצעות דבק איכותי ומתאים למטרה זו. לעומת זאת, פרקט מעץ מלא מונח על גבי הרצפה באמצעות "תיווך" של שכבת ספוג אקוסטית המתפקדת בתור "בסיס צף". כמו כן, חשוב להגדיר את הפתחים לחדרים השונים באמצעות פנלים מותאמים בגודלם וספי אלומיניום בטיחותיים. אנשים המיומנים בעבודה עצמאית בבית יכולים לבצע את התקנת הפרקט באופן עצמאי, אך ספקי הרצפות מספקים בדרך כלל צוותי התקנה מקצועיים שיבצעו את העבודה באופן מהיר ויעיל ביותר.

יתרונות נוספים של פתרון רצפת הפרקט מבית קוויק סטאפ

חברת קוויק סטאפ היא חברה בלגית המתמחה בסוגי הפרקטים השונים, וזה הביא לכך שהתוצרת של החברה הגיעה למקומות שונים בכל רחבי העולם – כולל ישראל. ניתן ליהנות מהפרקטים האיכותיים העשויים מעץ מלא או משכבות של שבבי עץ דחוסים (HDF). היתרונות המובהקים של הפרקטים כוללים לא רק את היופי הבולט של העץ המלוטש והמבריק, אלא גם את העובדה שמדובר במוצר קל מאוד לתחזוקה. מספיק להעביר מטלית לחה על גבי העץ על מנת לקבל את המראה הרצוי – אין צורך לעבוד עם חומרי ניקוי חריפים, מה גם שהם יזיקו למשטח. מדי פעם ניתן להזמין צוות מקצועי לפוליש ולליטוש, אך הליך זה אינו מחייב. פרקט למינציה מחזיק מעמד בהתאם לרמת השחיקה שלו, בעוד פרקט מעץ טבעי שומר על צורתו לאורך שנים ארוכות.