עיצוב חדר השינה

עיצוב חדר השינה כחלק בלתי נפרד מעיצוב נכון של מראה הבית המושלם !

בשנים האחרונות ניתן לראות מגמת עליה חזקה וברורה בכל הנוגע לעיצוב הבית הראוי והנכון, הן לשם יצירת אווירה נעימה ונינוחה בבית הן לשם נראותו המושלמת של כל חלל בבית.

בין החללים החשובים ביותר בעיצוב הבית הם ניתן להבחין ללא ספק בדגש הרב הניתן על החללים הבאים :

עיצוב סלון – עיצוב חלל הסלון הוא עיצוב מחייב, שכן אנו מבלים את מרבית זמננו בסלון הבית, על כן עיצוב נכון ומתאים של אזור זה הינו עיצוב מחייב.

בשנים האחרונות ניתן לראות בבירור כי הטרנד המוביל לעיצוב חלל הסלון בבית הוא ה"קלאסי" המתאפיין בקווים נקיים ומהודרים תוך שמירה על גוונים לבנים ואפורים.

עיצוב חדר שינה – חדר השינה כשמו כן הוא ! חדר בו אנו מבלים את זמן המנוחה הרגוע שלנו, על כן עיצוב חלל זה הוא עיצוב מחייב, שכן הוא משפיע באופן ישיר על האווירה בחדר המרגוע בבית. עיצוב חלל זה חייב להיעשות באופן אישי ומוקפד, שכן העיצוב מאפשר לכל אדם התחברות מוחלטת לצרכים האישיים ולנוחיותו המלאה. עיצוב חדר השינה מתאפיין בשנים האחרונות בעיצוב מוקפד בקווים נקיים וברורים אשר מטרתם היא הבלטת הסדר והניקיון בחדר, דבר המאפשר שילוב מיוחד וסגנוני של אבזור מתקדם וייחודי.

עיצוב המטבח – לעיצוב חלל זה "פנים רבות", הבחירה בעיצוב נכון לחלל המטבח מחייבת את ההתחשבות המלאה והמוחלטת בחללי הבית הסמוכים על כן שילוב העיצוב מחייב "זרימה" נכונה וטובה. לעיצוב חלל זה קיימות אפשרויות רבות ומגוונות הכוללות עיצוב חלל מטבח כפרי, עיצוב קלאסי, עיצוב הייטקי, עיצוב בייתי ועוד.

טרנדים והמלצות לעיצוב חדר השינה

שימוש בפרטי נוי ואביזרים משלימים לעיצוב חדר השינה הוא דרך מופלאה ובטוחה ליצירת אווירה נכונה בחלל תוך שילוב של פריטים אהובים בעיצוב.אך חשוב לזכור כי : יש להקפיד על שילוב נכון וראוי של פריטים אלו באופן הרמוני ונכון על מנת ליצור מראה איכותי ונכון לחלל זה.

  • קרניזים – שילוב של קרניזים בקירות חדר השינה הוא רעיון נפלא לעיצוב מרהיב וייחודי, שכן מראה הקרניזים יוצר אווירה נכונה של סדר מסוים בקווים נקיים ומאורגנים. בשנים האחרונות ניתן לראות כי הדרישה בעבור שילוב קרניזים בעיצוב חדר השינה הופכת רבה ומתבקשת.
  • תמונות – בין אם תבחרו בתמונות משפחתיות לבין תמונות אווירה או אומנות, שהרי שילוב של תמונות בחדר זה מחייבת את תשומת הלב המלאה בהתאמתם לחדר (שילוב תמונות באופן "עמוס" יגרמו לבלבול ולמראה מרושל בחדר השינה הרגוע)
  • תאורה – כאשר מדובר על תאורה לחדר השינה, יש לבחור בקפידה את גופי התאורה ואת המיקום המתבקש, שכן התאמת גופי התאורה לחלל זה תוסיף רבות לאווירה ותשפר אותה באופן מהותי, עם זאת מיקום התאורה תהווה פרמטר לנוחות ונגישות.