עיצוב לוגו – תנו למומחים לעשות את העבודה

הלוגו שלכם הוא כרטיס הביקור והרושם הראשוני שאתם משאירים ללקוחות שלכם. לכן אתם לא יכולים לוותר על לוגו שייראה מקצועי, שיסביר מי אתם ולא יכולים להתפשר על עיצוב שאינו מקצועי. עיצוב לוגו הוא הליך שיש בו תשוקה, ריגוש ויצירתיות. הוא מתבצע בשלבים וכשאלו נעשים כראוי התוצאה מדויקת ובעצם מספרת מי אתם.

בשלב הראשון יש להבין את מהות העסק

בשלב הראשון של עיצוב הלוגו יהיה עליכם להסביר לחברה המתמחה בתחום מי אתם. מה העסק שלכם, במה אתם מתמחים, מה מייחד אתכם בשוק ועוד. יכול להיות שאתם יודעים את התשובות לכל השאלות ויכול להיות שתרצו לחשוב על השאלות השונות לפני שתיתנו לחברה תשובות. אין פה עניין של נכון ולא נכון, הדבר היחיד שחשוב הוא שהחברה המעצבת תדע מה המהות שלכם לפני שהיא תתחיל בתהליך עיצוב לוגו.

בשלב השני יש להגדיר דרישות שונות

ישנם עסקים או אנשים אשר יש להם דרישות מראש. למשל, יכול להיות שישנם צבעים שחשוב לכם שיופיעו בלוגו ואז החברה שתבצע אותו תשלב אותם. כמו כן, יכול להיות שכבר יש לכם לוגו ואתם רוצים לעצב לוגו חדש, אך שהוא יהיה מקושר לישן על ידי שילוב אלמנטים שונים ממנו, שימוש בצבעים או באותו סוג כתב. החברה שתבצע את הלוגו החדש תדע כיצד לעשות זאת, אך אתם תצטרכו להביא לה חומר מקדים הרלוונטי לעיצוב.

בשלב השלישי תקבלו סקיצות ותעירו הערות

שלב זה הוא שלב מרגש מאד ובו אתם תקבלו סקיצות אותן אפשר יהיה לעבד לכדי לוגו שישמש אתכם בהמשך. רבים מרגישים איזה עיצוב לוגו מתאים להם יותר ואיזה פחות, אך אם אתם לא בטוחים ולא יודעים מה התחושה שלכם תוכלו להתייעץ עם אנשים שאתם סומכים עליהם וגם עם החברה המעצבת.

בשלב הרביעי והאחרון יהיה לכם לוגו להשתמש בו

אחרי שהחברה תקבל את ההערות השונות שלכם בהקשר של עיצוב הלוגו היא תבצע תיקונים, שיפורים, התאמות ותיתן לכם את התוצר הסופי, הלוגו שתוכלו להתגאות ויופיע בכל מקום רלוונטי.