על עיצוב אתרים ואיך זה קשור לעסק שלי

מי צריך אתר?

יש לכם עסק? אתם צריכים אתר אינטרנט. נכון, יש כאלה ש"מסתדרים" גם בלי אם הם משיגים לקוחות מפה לאוזן דרך המלצות, אם זה דרך פייסבוק או דרך פלטפורמות שמקבצות הרבה עסקים כגון, איביי, אמזון, אטצי, אלי אקספרס, סוסייטי 6 וכו'. אבל אם אתם סטודיו לצילום, טכנאי מחשבים, חברת עיצוב אתרים, עורכי דין, שיפוצים ועבודות גמר וכו', לא תוכלו להשתמש בפלטפורמות אלו היות ואין לכם מוצרים שניתן לרכוש און ליין.

 מה ייתן לי אתר אינטרנט?

נראות – בעידן הדיגיטלי אם אני לא באינטרנט, אני לא קיים. אנשים לא ידעו על קיומי רק כי פתחתי עסק. כמו בעולם הפיזי גם בעולם הדיגיטלי צריך להראות.
תדמית – אתר אינטרנט מושקע ומרשים יציג תדמית מקצועית ורצינית בעיני קהל היעד שלי ויצור רושם שיש פה על מי לסמוך.
חוסך זמן – אנשים יוכלו לקרוא על השרותים שאני מספק ויקבלו מידע טכני דרך האתר ובכך יחסכו לי זמן של הסברים בטלפון.
אין כמו מראה עיניים – אם אני צלם למשל, אני חייב לתת ללקוחות הפוטנציאלים שלי אפשרות להתרשם מהצילומים שאני מצלם לפני שיגיעו אלי לסטודיו.
יצירת קשר – דרך אתר אינטרנט ניתן ליצור איתי קשר בקלות. אם זה ע"י מספר טלפון, שליחת דוא"ל או הודעה דרך טופס יצירת קשר. ניתן גם לראות מפה עם מיקום העסק שלי עליה.
שמירה על קשר – אני אוכל לאפשר ללקוחות שלי להתעדכן בשוטף בשרותים, עבודות, מוצרים שלי דרך קישור לפייסבוק שיופיע באתר, דרך הרשמה לניוזלטר, פרופיל אינסטגרם וכו'..
כל אחד יכול – אם אני פרילאנסר או שרק לא מזמן פתחתי את העסק שלי, אנשים יוכלו להגיע אלי בקלות גם אם לא שכרתי חנות או חלל כלשהו ואני יכול לעבוד מהבית.

אז מה שנשאר לי לעשות זה סקר בין חברות עיצוב אתרים ושהם כבר ינחו אותי איך להתקדם..

יאללה לעבודה..