פרגולות אלומיניום – לדעת לבחור בטוב ביותר

כמו בכל מוצר שתפגשו בשוק רווי האפשרויות של ימינו, גם בפרגולות המבחר עלול לסחרר ולבלבל. בואו נעשה מעט סדר באפשרויות העומדות לפניכם, ואפילו נקצר לכם את התהליך, כי כשאתם מבקשים לבחור את הפרגולה המתאימה ביותר, במרבית המקרים פרגולות אלומיניום הן התשובה הנכונה.

הסיבה העיקרית אך לא העיקרית היא המחשבה לטווח ארוך, אך יש עוד כמה וכמה סיבות שהופכות את הפרגולות הללו למבוקשות במיוחד. בעבר רוב האנשים שחשבו על פרגולה מיד חשבו על עץ, אך התקנת פרגולה מאלומיניום היא פיתרון זמין ומודרני יותר, שמשאיר מאחור את פרגולות העץ בכל מיני אספקטים.

הכירו את יתרונות פרגולות אלומיניום

לפרגולות אלומיניום מספר יתרונות:

  1. תחזוקה – העץ הוא חומר אורגני שמתבלה במהירות. קצב ההתבלות אף עולה כשהעץ חשוף לפגעי מזג האוויר כמו במקרה של פרגולות.
  2. מגוון פתרונות קלים להתקנה – העץ המגושם מאפשר פתרונות מגושמים, בעוד שיכולת ההתאמה האישית עם פרגולה מאלומיניום רחב יותר ופשוט יותר להתאמה.
  3. מנגנון חשמלי עמיד – האלומיניום הינו חומר חזק אך קל מאוד, כך שמנגנוני המנועים החשמליים להנעת התריסים המתכווננים שרבים בוחרים להתקין, עמידים לאורך יותר זמן.
  4. צביעה איכותית – הצבע, בצביעת תנור, הוא עמיד במיוחד, ולא דורש תחזוקה, מה שתומך ביתרון הראשון והמשמעותי (וכמובן החסכוני כלכלית) של תחזוקה מינימאלית לשימור מקסימאלי.

מחירי פרגולת אלומיניום

המחירים של פרגולות האלומיניום משתנים מספק לספק וממתקין למתקין, אך הרף נע בין 550 ₪ ל-650 ₪, וזאת בהתאם לפרופילים וסוג הפרגולה, כאשר המחיר מייצג גם את עלות החומרים וגם את עלות ההתקנה הסטנדרטית, למטר רבוע (מ"ר). חשבו את שטח הפרגולה שתרצו, הכפילו במחיר, והוסיפו מע"מ, ותגיעו למחיר שתצטרכו להשקיע, פחות או יותר.

בנוסף יש לרוב לקחת בחשבון התקנת קירוי לפרגולה שלכם, בכדי למנוע כניסת גשמים, רוחות ושמש. חיפוי זה נעשה בעזרת סנטף או פוליגל, ומחירו נע בין 60 ₪ לכ-120 ₪, גם כן למטר רבוע. כמובן שכדי לדעת את המחיר המדויק של פרגולות אלומיניום המותאמות לצרכים שלכם יש לשוחח עם איש מקצוע