רעיונות לשדרוג ועיצוב לוח מודעות

במוסדות ציבור, בארגונים, במוסדות לימוד ובתי ספר כמו גם בבתים משותפים ובאין ספור אתרים נוספים – ניתן למצוא לוחות מודעות. בין אם מדובר בלוח גדול או בלוח קטן, בין אם מדובר בלוח לתליית מודעות עם נעצים, לוח שנועד להדבקה או כל סוג של לוח מחיק לשימוש רב פעמי, יש דבר אחד שנכון תמיד. ראוי לחשוב על דרכים להגברת האטרקטיביות של הלוח. לוח אטרקטיבי ומעוצב יוצר עניין וסקרנות, יוצר רצון להתעדכן, מגדיל את הנראות ומשפר את הנגישות.

שילוב מודעות ועלונים

ארגונים שונים, מוסדות חינוך, מוסדות בריאות וכיוצא באלה מעוניינים לא פעם לשלב לצד לוח המודעות הרגיל גם מידע חשוב ורב ערך לעיון נוסף. במקרה זה, רעיון חכם יהיה לשדרג את לוח המודעות באמצעות הוספת תאים ייעודיים. התאים הללו מתאימים מאוד כדי למקם בהם עלוני מידע, חוברות מידע, טפסים שונים כגון טפסי הרשמה. אפשר למקם גם תאים עם כרטיסי ביקור או קטלוגים, דבר נכון מאוד עבור כל בעל עסק שרוצה לעניין את ציבור העוברים ושבים וכן גם לקוחות קבועים.

מלבישים את הלוח

דרך נוספת יעילה במיוחד לשפר את האטרקטיביות של לוח המודעות הינה "להלביש" את הלוח בתלבושת נאה. מובן שאנו לא מדברים על תפירת בגד של ממש אולם אין כל מניעה לעטוף את הלוח בבד איכותי וכמובן צבעוני. לוח נעיצה, למשל, שעשוי להיראות משעמם ויבשושי כאשר הוא בצבע חום של קרטון יהפוך למשהו אחר לגמרי כאשר הוא עטוף בד צבעוני ונאה.

מודעות בוויטרינה

כאשר רוצים לשדרג את לוח המודעות המוכר ולהפוך אותו לבעל מראה יוקרתי ובנוסף, כאשר רוצים לשמור על המודעות מפני נזק או השחתה, אין קל מאשר לעשות שימוש בוויטרינה שקופה. ויטרינה איכותית יכולה להיות מלווה במנעול או בלעדיו והיא יכולה להתאים מאוד למפעלים, למוסדות חינוך, לוועדי בתים וגם לאחרים. ניתן למצוא סוגים שונים של ויטרינות ייעודיות, לרוב משולבות עם רקע צבעוני אלגנטי. יש דגמים קטנים, בינוניים ואפילו גדולים ורחבים.

אפשרויות רבות נוספות

חשוב לציין שהאפשרויות שצוינו לעיל לשדרוג של לוחות מודעות אינן סוף פסוק. ניתן למצוא עוד שפע של רעיונות כגון:

  • לוח מודעות בצורה של מסגרת תמונה עשוית עץ.
  • לוח המבוסס על מתקן קפיצי שניתן למקם בו מודעות שונות באמצעות לחיצה.
  • לוחות ניידים על גבי גלגלים, שקל להזיז ממקום למקום ויכולים להתאים גם לתצוגות, כנסים, ישיבות ועוד.