שיפוץ דירה קומפלט – המדריך לשיפוץ דירה

מעוניינים לשפץ את הדירה? לחדש את פניה? לשדרג אותה? אז מהיכן בדיוק מתחילים? איזה קבלן שיפוץ בוחרים? מהי מטרת השיפוץ? על כל אלה ועוד תוכלו לקרוא כאן.

מהן המטרות של שיפוץ דירה קומפלט?

רבים בוחרים לשפץ את הדירות בהן הם מתגוררים, אולם הסיבות לשיפוץ יכולות להיות מגוונות ורבות. ישנם הבוחרים לשפץ על מנת לחדש את מראה הבית, ישנם הבוחרים לשפץ את הדירה מכיוון שהם מתכננים למכור אותה ומעוניינים להעלות את ערכה הכספי. ישנן משפחות העומדות בפני התרחבות, יש המשפצים עוד טרם הם נכנסים להתגורר בבית חדש, ולעיתים מתעורר הצורך לשקם את המבנה שעם השנים עבר בלאי.

תכנון מוקדם של שיפוץ הדירה

אין זה ממש משנה לאיזו מטרה משפצים את הדירה, יש לבחור קבלן שיפוצים מקצועי ועתיר ניסיון, המעסיק את מיטב אנשי המקצוע והעושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר שיש. כזה הפועל מתוך שקיפות ואמינות. יש לתכנן שלב אחרי שלב עד לעבודות הגמר וקבלת התוצר הסופי. מן הסתם, כל שיפוץ מצריך דרכי התנהלות שונים. ישנן עבודות שיפוץ קלות יותר, מורכבות, חלקיות או שיפוץ כללי לכל הדירה.

בחירת קבלן שיפוצים לשיפוץ דירה קומפלט

בחירת קבלן שיפוצים איננה עניין של מה בכך. חשוב לבחור איש מקצוע מנוסה וותיק, שיהיה אחראי על שיפוץ דירה קומפלט ועל ההליך מתחילתו ועד סופו תוך כדי הקשבה מרבית לכל צרכיו של הלקוח. עוד טרם בוחרים את הקבלן, יש לקבוע את התקציב הכספי העומד לרשותכם, עם סטיות לכאן ולכאן. יש לקחת בחשבון, שלעיתים הסכום ההתחלתי, לא יהיה גם הסופי, שכן עלולות לצוץ הפתעות באמצע הדרך. לכן חשוב לסכם את כל הנושא הכספי מראש, ולחתום על מסמך ביחד עם הקבלן.

פריסת תשלומים בעת שיפוץ הדירה

חשוב מאוד לברר עם הקבלן מהם חומרי הגלם בהם יעשה שימוש ומהם עלותם, לקבוע לוחות זמנים המתאימים הן לקבלן והן ללקוח ולאחר מכן לסכם לגבי המחיר ואופן התשלום. יש קבלנים שיבקשו לשלם בעבור עבודתם על פי קצב התקדמות הליך השיפוץ, וניתן גם תמיד לדרוש לשלם בתשלומים. התשלום הראשון בעבור תחילת העבודה, השני בעבור מהלכה והשלישי בעבור סיומה.

סוגי השיפוצים הקיימים

ישנם כמה סוגי שיפוצים עיקריים: שיפוץ חלקי, שמן הסתם יהיה זול יותר, שיפוץ מלא הכולל שבירה והריסה של קירות וחידוש כל פני הבית, ושיפוץ קוסמטי, משמע, עבודות גבס, שינוי גווני הקירות, החלפת אריחי קרמיקה ועוד.

רוצים לשפץ את ביתכם ולהיות בטוחים שבחרתם בטוב ביותר? מחפשים חברת שיפוצים אמינה, מקצועית שתהיה קשובה לכל צרכיכם? צרו עימנו קשר עוד היום, ואנו נבטיח לכם שיפוץ קל, נעים ויעיל!

ר.ב שיפוצים – מכניסים אהבה לקירות

טלפון: 054-4462102 משרד: 077-4651266 פקס: 03-5222873

כתובת: הרב שמואל טרוביץ 20, ראשון לציון

מייל: info@ahavalakirot.co.il אתר: http://www.ahavalakirot.co.il/