שירותי דפוס למיתוג העסק

נושא השיווק של כל עסק הוא קריטי להצלחתו. עולם השיווק מלא תיאוריות ופרקטיקות שכל מטרתן להפוך השקעה לרווח על ידי הגעה לקהל יעד רלוונטי ואיכותי. חשיפה, חיפוש, דיגיטל, פרינט, פרסומות, מודעות, לידים וכו'. כל אלה רק חלק מאינספור מונחים ומושגים בתחום. עם זאת, נדמה כי אין עוררין על שתי טקטיקות השיווק המובילות כיום. פה לאוזן והמלצות (הכי אמין, הכי בטוח) ומיתוג. במאמר זה אנחנו נדבר כמובן על המיתוג החכם והרלוונטי לעסק.

מיתוג זה עולם ומלואו. מיתוג זה זיהוי של קהל היעד עם בית העסק, עם המוצר והשירות. במשק הישראלי המיתוג הפך מזמן לטקטיקת פעולה ידועה. הקוטג' המפורסם ממותג עם תנובה, בלוקים לבית זה איטונג, טיסות זה אל על ועוד ועוד. כל עסק חדש שיוצא לדרך צריך לדעת למתג את עצמו בצורה הטובה ביותר – עבורו. לא כל מה שנכון לעסק אחד, בהכרח מתאים לעסק אחר.

עם זאת, ישנם דברים שהם די מתאימים למרבית העסקים. מדובר במיתוג על אמצעים מודפסים. כמעט כל בית עסק זקוק לרכוש שירותי דפוס למיתוג העסק מבית דפוס. בתי דפוס ברחבי הארץ מציעים כיום מגוון אפשרויות מיתוג על מוצרי פרסום, דפוס אופסט ודפוס דיגיטלי. למשל, הדפסת פליירים ומדבקות (סטיקרים). פליירים לא אחת נחשבים לאמצעי מיתוג ופרסום מרגיז שמחכה לכולנו בתאי הדואר, אבל עסקים רבים בונים על האחוזים הבודדים שכן מתייחסים וזה בהחלט מחזיר את ההשקעה.

הדפסת מגנטים לצרכי מיתוג ופרסום היא גם טקטיקה האהובה במיוחד על עסקים קטנים, שתמיד מנסים להיות רלוונטים עבורנו. בעיקר בתחומי תעשיית המזון והמשלוחים ונותני השירות לבית (אינסטלנטורים, מנעולנים, שיפוצניקים וכו').

ומעל כולם – כרטיסי ביקור

המוצר הנפוץ ביותר הוא כרטיסי ביקור. כל עסק היום רוצה לשווק את עצמו למכרים או אנשי קשר רלוונטיים ולשם כך יוצרים הרבה אינטראקציות בפגישות, תערוכות וכדומה. כל אינטראקציה כזו חייבת להיות מלווה במתן כרטיס ביקור, מעוצב וממותג עם ערכי העסק, המשרד וכמובן לוגו, סלוגן ופרטי הקשר.

לאנשים יש נטייה לשמור כרטיסי ביקור, לכל נושא שהוא ולכל צרה שהיא ולכן מומלץ לא לוותר על הפרקטיקה הזו של הדפסת כרטיסי ביקור, אפילו בעידן הדיגיטלי של ימינו, בו אפשר להעביר פרטי איש קשר בוואטסאפ או כרטיסי ביקור דיגיטליים.

אמצעי דפוס המיועד נטו למיתוג הוא קטלוג. הדפסת קטלוג מאפשר לבעלי עסקים, המחזיקים סט ומלאי רחב של מוצרים או שירותים שונים, להציג ללקוח את הביצועים הטובים ביותר שלהם והמוצרים האיכותיים ביותר. קטלוג מאפשר למתג את העסק עם רמה גבוהה של איכות ומוצרים ומאפשר חשיפה מתמדת לקהל היעד, ששומר את הקטלוג ותמיד מחפש להתחדש. קטלוגים נפוצים מאוד בתחום עיצוב הבית – רהיטים, מוצרים, ציוד, אפשרויות עיצוב כמו שערים וגדרות וכדומה.

במסגרת שירותי דפוס למיתוג העסק אפשר למצוא גם מעטפות, נייר מכתבים, תפריטים למסעדות, תגיות לבגד ועוד, ועוד. משיקים עסק חדש? מוצר חדש? אל תשכחו להפיץ את בשורת המיתוג שלכם גם באמצעות הדפוס הבסיסי של כל עסק.